Showbiz

Të papritura sonte në BBVIP! Çfarë do të thotë Egla për akuzat tronditëse?

Shkruar nga Liberale

Të papritura sonte në BBVIP! Çfarë do të thotë

Spektakli Big Brother VIP, premton edhe këtë të martë një show të madh. 

Me plot surpriza dhe të papritura, Vëllai i Madh ka lënë me pikëpyetje rikthimin e Liam Mandiaro në shtëpinë e BBV, prej së cilës u largua si i arrestuar pak javë më parë.

Të papritura sonte në BBVIP! Çfarë do të thotë

Një rrëfim i papritur nga Egla ka tronditur opinionin publik. Çfarë do të thotë ajo për akuzat e ngritura? Kush do të largohet mes Eglës dhe Rikes?

Lideri i ri do të vendoset sonte përballë një zgjedhjeje të vështirë, ndërsa një surprizë emocionuese pritet për Françeskën. Këto dhe shumë debate të tjera pritet të diskutohen sonte gjatë spektaklit më të ndjekur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH