Showbiz

“Të betohem në Zot do të vras”/ Françeska ‘kërcënon’ Julin, çfarë ndodhi mes dy banorëve? (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“Të betohem në Zot do të vras”/ Françeska

Julian Deda dhe Françeska Murati janë përfshirë në një situatë komike me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”

Teksa modelja pas primet ishte ulur në divan, në një moment aktori i njohur tenton që t’i hedhë një gotë me verë në fustanin e saj në ngjyrë të verdhë që ajo kishte veshur.

Duke bërtitur Françeska i tha Julit se do të vdesë nëse ia hedh verën, megjithëse ai vazhdoi të tentonte që të çonte deri në fund qëllimin e tij duke menduar se fustani mund të lahet në pastrim kimik.

“Jo nuk lahet, të betohem se është lino. Të betohem se do të vdesësh”- iu kthye Françeska, ndërsa Erjola Doçi i tha aktorit se do të marrë zarf të zi.

“Si do të vdes për një fustan 20 euro?”– tha Juli, teksa Egla u shpreh se fustani kushton 20 mijë euro.

Françeska: Të betohem në Zot do të vras

Juli: Çfarë do të bësh? A e lanë në pastrim kimik?

Juli afrohet me gotën e verës për t’ia hedhur në fustan

Françeska: Jo nuk lahet, të betohem se është lino. Të betohem se do të vdesësh

Juli: Si zarf të zi për një fustan!

Juli: Si do të vdes për një fustan 20 euro?

Egla: 20 mijë euro. Për një fustan 20 mijë euro do të vdesësh ti

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH