Showbiz

"Ta du...(Foto)" Sara i bën dedikimin e bukur Bardhit!

Shkruar nga Liberale

"Ta du...(Foto)" Sara i bën dedikimin e bukur Bardhit!

Sara Gjordeni vendosi t'a mbylli muajin me dashuri duke i dedikuar Bardhit fjalët më të bukura.

Dhe pse pak ditë më herët Bardhi lajmëroi se Sara nuk kishte akses në Instagram, siç duket problemi është zgjedhur.

"Ta du...(Foto)" Sara i bën dedikimin e bukur Bardhit!

Me fjalë nga më të bukurat, ja si shprehet Sara: ‘Ta dua mundin, disiplinën, qetësinë, shpirtin e bardhë! Ta dua dashurinë e urtë dhe çdo gjë tjetër të vogël që po më mëson çdo ditë.’

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH