Showbiz

“Si ia bën tre muaj pa…” provokimi i Eglës për Julin, aktori i përgjigjet me batutë: Jam tradicional

Shkruar nga Liberale

“Si ia bën tre muaj pa…” provokimi i Eglës për

Një bisedë komike mes tyre në “Big Brother Radio”,  për disa tema. Protagonistët janë aktori i humorit, Julian Deda dhe aktorja Egla Ceno. 

Biseda mes tyre nuk ka kaluar pa batuta dhe pa humor.

Juli: Kushdo që është 40 vjec e sipër, nuk thotë jam 47 apo 45, por thotë jam 20 vjeç me 25 vjet eksperiencë. Ta dinë mirë këta çfarë është eksperienca, këta që rrinë këtu pa bërë gjë…

Egla: Pa u shkrydhur! O Jul po si ia bën pa u shkrydhur tre muaj?


Juli: Katastrofë! Më le ta pi këtë

Egla: Pi pi se tu tha goja! Çna thua për shkrydhjen, të mungon?

Juli: Në jetën time nuk jam i pirur drejt këtyre gjërave

Juli: Nuk jam ndonjë shkrydhës i madh, jam një shkrydhës normal, tradicional.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH