Showbiz

Si asnjëherë më parë! Këngëtarja ELVANA GJATA bën ndryshimin drastik (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Si asnjëherë më parë! Këngëtarja ELVANA GJATA

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Elvana Gjata është padyshim një nga vajzat më të komentuara në botën e showbizit. 

Ylli i muzikës është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndanë foto e video nga koncertet e ndryshme që ajo realizon. 

Së fundmi Elvana ka vendosur të na surprizojë me pamjen e saj. Ajo ka postuar një video ku shfaqet me flokë ngjyrë rozë, ose thënë ndryshe "pink"  ndërsa kanë vërshuar dhe komentet e ndjekësve. 

"NOOOOO! Dukesh ai Era Istrefi tani."- i drejtohet një ndjekës.

Oërmes videos Elvana ka treguar se ky do të jetë ‘look-u’ i saj në videoklipin e këngës së re, e cila pritet të lançohet së shpejti për publikun. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH