Showbiz

Shokë apo ndjenja për Riken? Ja si përgjigjet Fation Kuqari

Shkruar nga Liberale

Shokë apo ndjenja për Riken? Ja si përgjigjet Fation Kuqari

Derisa ishin duke bërë një bisedë Fationi dhe Erjola, kjo e fundit e ka pyetur në lidhje me raportin e tij me Riken.

Pas aludimeve nga banorët se Fationi ka pëlqim ndaj Rikes, ai i’u përgjigj Erjolës duke thënë se nuk e sheh më shumë së shoqe. Fation: Mos më ngacmo kot, unë e kam shoqe shumë të mirë.

Erjola: Unë s’ju kam ngacmuar, edhe kur iu kanë ngacmuar të tjerët tek loja e rezistencës unë nuk flisja. Është e mirë si gocë.

Fation: Është pak grindavece, por është e mirë. Mua prandaj më pëlqen, nuk është bazike, ka ato intrigat e saj të bukura që të bën për vete.

Shokë apo ndjenja për Riken? Ja si përgjigjet Fation Kuqari

Shokë apo ndjenja për Riken? Ja si përgjigjet Fation Kuqari

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH