Showbiz

"Shkrihet, mbaron fare", Ilnisa dhe Meritoni në momente intime në shtrat (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Shkrihet, mbaron fare", Ilnisa dhe Meritoni në momente intime

Ilnisa Agolli dhe Meritoni ditët e fundit janë parë shumë afër njëri-tjetrit, ku nuk kanë hezituar të ndajnë edhe shtratin e gjumit së bashku.

Shpesh ata shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri-tjetrin, gjë që nuk ka kaluar pa u vënë re nga banorët e tjerë, të cilët edhe i kanë ngacmuar.

Sara mbrëmë ia ka vënë në dukje afrimitetin Meritonit dhe këshillon Meritonin, t’i qëndrojë afër Ilnisës, që të mos bëhet xheloze dhe se ajo ka gjithmonë nevojë për përqafimin e tij.

Ndërkohë dhe Ilnisa i është përgjigjur se ky është edhe qëllimi i saj.

Sara: Bebi jot është një xheloze e vogël që ka nevojë për përkëdhelje shumë. Shkrihet fare, mbaron fare, vdes, vetëm ta duash, ta përkëdhelësh.

Ilnisa: Po për atë punë kam lindur.

Sara: Sa lozonjare është!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH