Showbiz

Salma Hayek ndan foto ku pozon e zhveshur, mbulon me duar...

Shkruar nga Liberale

Salma Hayek ndan foto ku pozon e zhveshur, mbulon me duar...

Salma Hayek ka bërë një postim zbulues në rrjetet sociale. Ylli i Hollivudit u kthye pas në kohë dhe ndau me ndjekësit disa foto të zhveshura. 

Në postimin e bërë në llogarinë personale në Instagram, ajo ka publikuar disa foto në të cilat pozon tërësisht e zhveshur.

Teksa ndodhet e shtrirë mbi çarçafë saten, ylli kujdeset të mbulojë me duar pjesët e zhveshura të trupit.

 “Disa thonë se nuk kthehen kurrë pas, por ndonjëherë është ajo pamja më e mirë".- ka shkruar ajo krahas fotove që ka shpërndarë në rrjetet sociale. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH