Showbiz

Ronela Hajati ndan pamje nga fëmijëria me ndjekësit dhe provon se ka qenë një DIVA që atherë (Video)

Shkruar nga Liberale

Ronela Hajati ndan pamje nga fëmijëria me ndjekësit dhe provon se

Duket se energjia dhe humori ka qenë pjesë e Ronelës që nga fëmijëria e saj.

Me anë të një video-je në rrjete sociale, Ronela shfaqet e vogël teksa kërcen dhe bën disa lëvizje epike, që ngjasojnë me performancat e saj tani.

Epo mesa duket, Ronela “uragani” paska qenë e tillë që e vogël.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH