Showbiz

Romeo ndan FOTO e parë me Heidin pas përfundimit të Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale

Romeo ndan FOTO e parë me Heidin pas përfundimit të Big Brother

Romeo Veshaj, një nga personazhet më të komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP 3, ka publikuar foton e parë pas përfundimit të BBV. 

Aktori ka ndarë një foto në Instastory ku shfaqet me Heidin pas përfundimit të spektaklit.

Mbrëmjen e djeshme teksa të gjithë po pyesnin se çfarë do të ndodhë me ta pas përfundimit të lojës, aktori ka publikuar një foto duke përqafuar Heidin, ndodnëse u përfol që dyshja mund ta kenë pasur lidhjen vetëm për lojë.

Romeo ndan FOTO e parë me Heidin pas përfundimit të Big Brother

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH