Showbiz

Romeo bën strip për Heidin dhe Eglën, momente gazmore në shtëpinë më të ndjekur në shqipëri

Shkruar nga Liberale

Romeo bën strip për Heidin dhe Eglën, momente gazmore në

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 3.

Romeo Veshaj së fundmi ka surprizuar Heidin duke i dhuruar një kërcim sensual.

Pasi kishin konsumuar darkën, prezantuesi iu afrua modeles duke e përkëdhelur dhe puthur.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më pas çifti kërcyen së bashku, ndërsa Heidi iu drejtuar aktorit duke qeshur: “mos më bëj këto skena, je shumë idiot”.

Por pavarësisht fjalëve të Heidit, Romeo nuk u ndal me kaq, ai ka hipur më pas në tavolinë ku dhe ka vazhduar kërcimin e tij.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Para se të bënte këto skena me të dashurën, ai e ngacmoi edhe aktoren Egla Ceno.

Me këtë të fundit gjithashtu vallëzuan e bënë disa gjeste, me të cilat qeshën konkurrentët e tjerë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH