Showbiz

Romeo banor i “Big Brother Vip”, vjen reagimi nga Donaldi

Shkruar nga Liberale
Romeo banor i “Big Brother Vip”, vjen reagimi nga Donaldi

Binjakët e njohur, Donald dhe Romeo Veshaj përsëri u ndanë nga njëri-tjetri por me një arsyeje të njëjtë.

Këtë herë Romeo u bashkua kastit të banorëve në “BBVA 3″.

Donaldi përmes një postimi në Instagram tha se qenka shumë e vështirë të shohësh vëllain nga jashtë brenda shtëpisë së famshme.

“Kam thënë gjithmonë që “Big Brother” është eksperienca me e vështirë që mund të përjetosh. Nuk e dija që të shohësh nga jashtë vëllain, gjysmën time, qenka shume më e vështirë. Suksese zemra ime!”, ka shkruar Donaldi.

Kujtojmë që Donaldi dy vite më parë shkoi deri në finale por nuk e fitoi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH