Showbiz

“Po më jep informacion nga jashtë?”/ Çfarë i tha Graciano-Romeos?

Shkruar nga Liberale

“Po më jep informacion nga jashtë?”/ Çfarë i

Graciano Tagani gjatë një bisede me Romeo Veshajn, i tha aktorit se ‘ka suport nga njerëz të famshëm jashtë’, por pavarësisht kësaj ai nuk ështënë nivelin e lojës ku duhet të ishte.

“Po më jep informacion nga jashtë?” e pyeti Romeo, megjithëse balerini e anashkaloi situatën duke i thënë që e kishte për vëllain e aktorit, Donald Veshaj dhe partneren e tij, Bora Zemani.

“Edhe ti nusen e famshme e ke”, iu drejtua Romeo, ndërsa balerini i tha që Argjira Spanca është një njeri duke shtuar se aktori ka pas një kompani që e mbështesin.

Graciano: Ke një suport nga njerëzit jashtë që i ke të famshëm dhe prap sje atje ku je. A e kupton ti?

Romeo: Po më jep informacion nga jashtë?

Romeo: Kam suport nga njerëzit e famshëm që janë jashtë

Graciano: Po është Bora dhe Donaldi

Graciano: Po, dhe ku është informacioni këtu? Se di ti këtë?

Romeo: Edhe ti nusen e famshme e ke

Graciano: Po të famshme e kam, por ti ke kompani

Kujtojmë që disa javë pas eliminimit, Graciano u rifut sërish në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duke vazhduar garën për të fituar çmimin e madh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH