Showbiz

Pasi u ribashkuan, Kaderi poston FOTON romantike me Lumbardhin!

Shkruar nga Liberale

Pasi u ribashkuan, Kaderi poston FOTON romantike me Lumbardhin!

Pas një periudhe "pauze" dhe larg nga njëri-tjetri, më në fund Kaderi dhe Lumbardhi e gjetën sērish rrugën për tek njëri-tjetri.

Së fundmi, ka qenë Kaderi e cila ka postuar një foto romantike krah partnerit të saj, ku shfaqet duke e përqafuar.

“Më mungon”-ka shkruar ajo përbri fotos së publikuar në Instagram. 

Pasi u ribashkuan, Kaderi poston FOTON romantike me Lumbardhin!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH