Showbiz

Pak orë para nisjes së SPEKTAKLIT Big Brother Vip 3, ARBANA OSMANI vjen me një reagim, ka dy fjalë dhe për prezantuesin Ledion Liço

Shkruar nga Liberale

Pak orë para nisjes së SPEKTAKLIT Big Brother Vip 3, ARBANA OSMANI

Kur vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e spekatklit të shumëpritur Big Brother VIP 3, e në këto momente Arbana Osmani i ka uruar suksese prezantuesit Ledion Liço.

Prezantuesja ka publikuar një kolazh fotosh nga Big Brother Vip gjatë kohës që e moderonte vetë këtë reality show, duke shkruar: 

“Sonte fillon aventura e BB Vip, një aventurë e jashtezakonshme televizive, pjese e se ciles kam patur fatin dhe privilegjin të jem per shume vite me rradhë.
Perjetë falenderuese dhe mirenjohëse Tanit që me zgjodhi atehere kur besim te une nuk kishte askush, dhe Lorit e Sares me te cilat vazhduam per dy vite t gozhdojme shqiptaret para ekranit per muai me rradhe duke bere bashke gjithe familjen.

Shume suksese sonte mikut tim te vjeter @mr.ledionlico si dhe gocave te mia @lorinamixha @kristina.mere @petrina.gorica, you’ll do great, as always!
E në fund faleminderit juve, ndjekësve te mi, per te gjithe vleresimin dhe dashamiresine karshi meje. Ju lexoj dhe ju shoh gjithmone. Ju dua”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH