Showbiz

‘Nuk më intereson kush je!’/ Sara debat me Bardhin

Shkruar nga Liberale

‘Nuk më intereson kush je!’/ Sara debat me Bardhin

Duket se marrëdhënia që ka nisur mes Bardhit dhe Sarës brenda shtëpisë së Big Brother VIP nuk po shkon siç duhet.

Përveç debateve të shpeshta që dyshja ka me njeri-tjetrin një tjetër detaj shumë i rëndësishëm që është vënë re së fundmi është se dyshja nuk e ndjek njeri-tjetrin nëpër rrjete sociale.

Siç duket të afërmit e tyre nuk janë dakort me këtë marrëdhënie, por thjesht po respektojnë lojën e tyre brenda.

Sakaq në një debat të bërë pak momente më parë Sara i është drejtuar Bardhit: ‘Nuk më intereson as kush je, as çfarë bën, as çfarë ndikimi ke jashtë se ma the edhe dje, ‘njerëzit më dëgjojnë se jam unë’, zero! Kur ke gabim e ke gabim. Ndërkohë që unë jam duke folur, si çoban me dhi, ti para dhe unë mbrapa.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH