Showbiz

Niko Komani largohet përfundimisht nga “Ferma VIP”, humbi sfidën ndaj Valerit

Shkruar nga Liberale

Niko Komani largohet përfundimisht nga “Ferma VIP”, humbi

Sfida mes Nikos dhe Valerit, që vendosi edhe fatin e tyre se kush do qëndronte në "Fermën VIP" ishte mbajtja e ekuilibrit mbi dërrasë. 

Kjo sfidë u fitua nga Valeri, duke nxjerrë përfundimisht nga gara Niko Komanin.

Sfida konsistoi në mbajtjen e ekuilibrit, ku fermerët duhet të kalonin nga një fuçi në tjetrën, përmes një druri, pa u rrëzuar.

Valeri ja doli që në pak sekonda të fitojë.

“Kam kaluar shumë bukur. Ishte një eksperiencë unike dhe nuk e mendoja që do arrija deri këtu”, tha Niko.

Kryeplaku i fermës Bes Kallaku i uroj më tej suksese, ndërsa Valerin e uruan për fitoren e kësaj sfide.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH