Showbiz

Në pritje të bëhen prindër për herë të parë: Kiara Tito ndan fotot e fundit, plas “sherri” me Luizin për emrin e vajzës!

Shkruar nga Liberale

Në pritje të bëhen prindër për herë të

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli do të bëhen brenda pak ditëve prindër për herë të parë.

Në pritje të bëhen prindër për herë të

Së fundmi, Kiara Tito, e cila është 35 javëshe shtatzënë, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagam video dhe foto ku tregon barkun e saj të rrumbullakosur.

Sa i përket emrit, Luiz Ejlli ishte shprehur se do tia vendoste Katalea.

Në pritje të bëhen prindër për herë të

Por Kiara e ka mohuar një gjë të tillë kohët e fundit duke thënë se emrin vajzës do tia vensosin vetëm pasi të vijë në jetë.

Mos ndoshta Kiata ka menduar një emër tjetër?!

Në pritje të bëhen prindër për herë të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH