Showbiz

VIDEO/ Meri Shehu “çmend” banorët e “Big Brother VIP”, bën lëvizje sensuale mbi tavolinë

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Meri Shehu “çmend” banorët e “Big Brother

Ndonëse ka vetëm disa ditë që ka filluar, Meri Shehu është një ndër banoret më të komentuara në “Big Brother VIP”.

Mëngjesin e sotëm ajo ka kërcyer me lëvizje provokuese mbi tavolinë në “BBV”, ndërsa është shoqëruar nga Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa.

Ajo shihet duke dridhur trupin dhe të pasmet me shumë energji, duke treguar kështu mes të tjerash se e ka pasion vallëzimin sensual.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH