Showbiz

Diskutoi me Ilnisën për Artën, shpërthen keq motra e këngëtares: Kush je ti që flet mojjjj...

Shkruar nga Liberale

Diskutoi me Ilnisën për Artën, shpërthen keq motra e

Dy vajzat nga Kosova Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania 3”.

Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

Oooo! Vesa Vesaaa se Arta të konsideron shoqee po tii me këtë ide pre “shoqen” tënde ???? Kur Ilnisa e shef Artën si një person që i duhet shtepisë kush je tii që flet për shoqen tënde të ngushtë moooj

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH