Showbiz

Lajmi "mori dhenë" se Bora Zemani është SHTATZËNË, moderatorja ZBULON si qëndron e VËRTETA: Kam frikë të vë duart në bark...

Shkruar nga Liberale

Lajmi "mori dhenë" se Bora Zemani është

Bora Zemani, ka mohuar thashethemet se është në pritje të ëmbël.

Në hyrje të emisionit të ri në Top Channel, moderatorja ka marrë kohën për të lexuar dhe komentuar ndërhyrjet e ndjekësve të saj, duke iu përgjigjur atyre që e kanë pyetur nëse po pret një bebe. 

Lajmi "mori dhenë" se Bora Zemani është

“Një qershi e kuqe, mos s’mbaj duart te barku se na fiksove tani”, ishte komenti, ndërsa ajo i përgjigjet:

“Dua të them që kam rreth dy vite që i vë me shumë frikë duart në bark, sepse në momentin që prek barkun me duar ‘jam menjëherë shtatzënë’.”

Lajmi "mori dhenë" se Bora Zemani është

“Nuk jam akoma shtatzënë. Në momentin që do jem shtatzënë do e tregoj sepse një lumturi kaq e madhe nuk mbahet vetëm për vete”, shprehet ajo.

Lajmi "mori dhenë" se Bora Zemani është

Bora, e cila ka edhe një djalë, Arborin, është në një lidhje dashurie me akktorin e humorit, Donald Veshaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH