Showbiz

Kush janë tre banorët më të fortë në “Big Brother VIP3” sipas Jetmirit

Shkruar nga Liberale

Kush janë tre banorët më të fortë në “Big

Në lojën “E vërtetë apo sfidë”, Jetmir Salaj ka vendosur që të zbulojë banorët më të fortë në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”, sipas tij.

I pyetur nga Egla Ceno se “kush janë sipas teje 3 lojtarët më të fortë në shtëpi”, Jetmiri përmendi Meriton Mjekiqin, Ledjona Xheladinajn dhe Egla Cenon

“Ti, Lediona dhe Meritoni”, u shpreh Jetmiri.

Kujtojmë që pasi u bë pjesë e garës për të fituar çmimin e madh, Jetmiri ka sjellë mjaft dinamika në shtëpi duke u bërë një protagonist mjaft i komentuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH