Showbiz

Kiara në "HALL"/ Kërkon ndihmë nga ndjekësit. Për çfarë bëhet fjalë?

Shkruar nga Liberale

Kiara në "HALL"/ Kërkon ndihmë nga ndjekësit.

Moderatorja e njohur, Kiara Tito një nga emrat më të përmendur në mediat rozë, për lidhjen e saj me këngëtarin Luiz Ejlli është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Kiara në "HALL"/ Kërkon ndihmë nga ndjekësit.

Me anë të një postimi në InstaStory, ajo ka pyetur ndjekësit e saj për sugjerime emrash për vajza.
Kujtojmë se moderatorja dhe këngëtari u njohën në Big Brother dhe romanca e tyre vazhdoi edhe jasht, ata janë në pritje të një vajze.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH