Showbiz

Gazi ia thotë troç Sarës: Po u ndave nga Bardhi, del nga “Big Brother”

Shkruar nga Liberale

Gazi ia thotë troç Sarës: Po u ndave nga Bardhi, del nga

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë.

Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë nga Ilnisa, pasi do të bëjë të pamundurën për t’i ndarë, ndërsa Sara tha se është e kundërta. Sipas saj, ishte ajo që i dha ‘zë’ Bardhit brenda shtëpisë pas lidhjes.

Gazi: Ajo (Ilnisa) do të bëjë të pamundurën të të ndajë. Po të ndau nga Bardhi, të shkatërroj! Pas një ndarje me Bardhin ti do jesh prap këtu?

Sara: Ça the? Zoti mos sprofoftë

Gazi: Prej Bardhit ke marrë një super opinion jashtë

Sara: Unë mendoj që nderin më të madh në BB Bardhit ia kam dhënë unë, Bardhi ka qenë pasiv.

Sara: E hodha si teori. Është shumë e vërtetë, emrin e Bardhit s’ja kisha dëgjuar ndonjëherë

Gazi: Je më e fokusuar. Ai të ka bërë ty, në një moment shumë delikat

Sara: S’ma ka dhënë ai mo Gaz

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH