Showbiz

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të bujshëm!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Viti 2024, pas trazirave në marrëdhënien e Princ Lekës me aktoren Elia Zaharia, ka nisur me divorce të reja në botën e personazheve të showbizz. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku duket se janë në pritje të zyrtarizimit të divorcit mes tyre.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Një ‘Unfollow’ nuk është mjaftueshëm për të thënë se martesa e tyre po shkonte drejt divorcit, por të dy janë vënë re se kanë mjaft kohë pa postuar foto nga momentet që kalojnë ose udhëtime me njëri-tjetrin dhe kjo gjë shton akoma dyshimet.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Madje, duket se pas një kërkimi në Liberale, prej dy viteve Xhensila nuk ka asnjë foto me Besin në Insagram. Foto të cilat janë fshirë.  

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Pse u zhduk Bes Kallaku?

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Kjo është një ndër dhjetarë e qindra imazhet nga ana e këngëtares, e realizuar rreth dy vite më parë në Paris, pas së cilës Xhensila shfaqet ose e vetme, ose duke peformuar, ose me vajzën e saj.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Para pak kohësh është aluduar për krisje të marrëdhënieve, madje u tha se Xhensila ishte larguar nga shtëpia, por ishte Besi ai që i mohoi.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Por pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, duket se marrëdhënia mes tyre ka përfunduar.   

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Së fundmi këngëtarja publikoi këngën e saj të re, e cila është një baladë dashurie dhe titullohet “Zemër e helmuar”.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Publikimi i saj i fundit daton pas festave të fundvitit, ndërkohë që çifti pas shumë zërave që flasin për divorcin mes tyre, ende nuk ka reaguar.

FOTO/ Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, FAKTET e një divorci të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH