Showbiz

FOTO-VIDEO/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje në pishinë!

Shkruar nga Liberale

FOTO-VIDEO/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje në pishinë!

Pas Ilnisës dhe Meritonit, Sarës dhe Bardhit tanimë në Big Brother Vip Albania duket se po krijohet një tjetër çift, bëhet fjalë për Romeon dhe Heidin të cilët kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime me njëri tjetrin ditën e sotme në pishinën e shtëpisë.

FOTO-VIDEO/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje në pishinë!

Romeo Veshaj dhe Heidi Bace janë dyshja që këto ditë kanë sjell disa momente të bukura së bashku.

FOTO-VIDEO/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje në pishinë!

Së fundmi u argëtuan në pishinë, ku nuk munguan as puthjet e përqafimet mes tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedhë ky raport.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH