Showbiz

FOTO/ Polici kap gruan dhe të dashurin e saj në flagrancë, tërbohet dhe plagos këtë të fundit

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Polici kap gruan dhe të dashurin e saj në flagrancë,

Burri kapi gruan duke bërë seks në një park makinash Screwfix, tha gjykata.

Një oficer policie dhe i dashuri i saj 'u futën në furi' dhe sulmuan burrin e saj pasi ai i kapi ata duke bërë seks në një park makinash Screwfix, tha një avokat mbrojtës.

PC Stephanie Glynn, 40 vjeçe, dhe inspektori në detyrë Andrew McLullich u kapën lakuriq nga beli e poshtë nga Gavin Harper në një Kia 4x4 të parkuar në parkun e makinave të Screwfix në Birkenhead, Liverpool.

FOTO/ Polici kap gruan dhe të dashurin e saj në flagrancë,

Ish-oficeri i policisë Merseyside, Harper, akuzohet se ka përndjekur gruan e tij, teksa i rrëmbeu makinën, i mori telefonin, hakoi në rrjetet e saj sociale dhe shkarkoi historinë e saj në Snapchat, pas prishjes së marrëdhënies së tyre në 2020.

Ai gjithashtu akuzohet se ka plagosur në mënyrë të paligjshme partnerin e ri të zonjës Glynn, zotin McLullich, pasi ai e kapi çiftin duke bërë seks në parkingun e makinave më 16 shkurt 2021.

Në gjyqin e tij në Liverpool dje, avokatja e tij Suzanne Payne paraqiti një version të ndryshëm të ngjarjeve.

Ajo tha: Kur Harper hapi derën e pasme, zoti McLullich kuptoi se çfarë po ndodhte dhe ai u tërbua”.

Ai u kthye dhe filloi ta godiste me grusht Harper në fytyrë, aq sa Harper ra mbrapsht në makinë.

FOTO/ Polici kap gruan dhe të dashurin e saj në flagrancë,

PC Stephanie Glynn, 40 vjeç, dhe inspektori në detyrën Andrew McLullich u kapën të zhveshur nga beli poshtë nga Gavin Harper në një park makinash

FOTO/ Polici kap gruan dhe të dashurin e saj në flagrancë,

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH