Showbiz

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT" në një ambient me Noizy-n!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

Xhensila Myrtezaj dhe reperi Noizy, janë parë në të njëjtin vend mbrëmjen e sotme.

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

Ata janë në të njëjtën studio muzikore, ku me sa kuptojmë edhe nga fotoja më poshtë kanë surprizuar

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

bashkëpunëtorin e tyre për ditëlindje. Të pranishëm janë edhe persona të tjerë të famshëm, pjesë e grupit OTR të cilët janë pjesë e fotove të siguruara nga Liberale.al.

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

Nga fotot duket se dyshja ndodhen në një studio muzikore dhe po punojnë për një bashkëpunim tjetër muzikor.

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

Kujtojmë se Xhensila kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të divorcit me aktorin Bes Kallaku. Deri në këto momente asnjë nuk e ka konfirmuar ndarjen.

FOTO/ Pas lajmeve për divorc, Xhensila Myrtezaj kapet "MAT"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH