Showbiz

FOTO/ Nuk i doli parashikimi, Meri Shehi “dhunon” Jul Dedën, arsyeja: Pse nuk fitoi Big Brother?

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Nuk i doli parashikimi, Meri Shehi “dhunon” Jul Dedën,

Meri Shehi pas daljes nga Big Brother kishte shprehur dëshirën që fitues të shpallej Julian Deda.

Por në finale triumfoi Egla Ceno.

Ka qenë Jula Deda ai që ka ndarë foton dhe ka bërë shaka me vërsuljen e astrologes e cila duket sikur po e dhunon.
“Na mbyti Meri”, shkruan Julian Deda.

FOTO/ Nuk i doli parashikimi, Meri Shehi “dhunon” Jul Dedën,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH