Showbiz

FOTO/ Luiz Ejllin e ndalon papritur policia, kjo ishte arsyeja!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Luiz Ejllin e ndalon papritur policia, kjo ishte arsyeja!

Luiz Ejlli është një nga personazhet më të dashur dhe më të aktiv në rrjetet sociale, ku thuajse çdo moment të ditës ai e ndan me ndjekësit. 

Së fundmi përmes një “Insta-story” , këngëtari ka publikuar një fotografi me një efektiv të rrugores me mbishkrimin:

“Na marrshin të ligat ata që thonë që ne bëjmë rrëmujë në trafik, edhe Norvegjia na e ka zili”, shkruan Ejlli teksa e shoqëron me një emoji.

FOTO/ Luiz Ejllin e ndalon papritur policia, kjo ishte arsyeja!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH