Showbiz

FOTO/ Ami “injoron” çunat e Kombëtares pas humbjes me Italinë: Ja kush është ylli që mbush stadiumet me tifozë!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Ami “injoron” çunat e Kombëtares pas humbjes me


Amarda Toska ka pretenduar se stadiumet i mbush Elvana Gjata, falë një kënge që këndohet prej saj dhe i dedikohet Kombëtares.

FOTO/ Ami “injoron” çunat e Kombëtares pas humbjes me

“Me yllin që mbush stadiumet” tha ajo pas ndeshjes në Dortmund, krahas fotos me këngëtaren. Kuqezinjtë humbën 2-1 me Italinë ku u ndoqën nga mbi 50 mijë tifozë.

E pranishme në stadium ishte edhe moderatorja ndërsa duket se meritën ia dedikuar Elvanës, një mikeshe të familjes, më tepër sesa djemve të Kombëtares.

FOTO/ Ami “injoron” çunat e Kombëtares pas humbjes me

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH