Showbiz

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj me Bardhin dhe Meritonin në shtrat!

Shkruar nga Liberale

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj

Sara Gjordehi një emër që u bë i njohur për publikun gjatë pjesëmarrjes së saj në "Big Brother Brother Albania VIP 3" ku brenda shtëpisë ajo krijoi një marrëdhënie me Bardhin, me të cilin ka pasur shumë afrimitet gjatë qëndrimit në shtëpi dhe pas daljes po bashkëjetojnë.

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj

Por pak ditë para se Sara të linte shtëpinë, u komentua shumë në rrjet afrimiteti i saj me Meritonin, i cili është edhe mik i Bardhit jashtë BBV.

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj

Treshja kalon së bashku shumë kohë pranë njëri-tjetrit, madje në disa momentet Meritoni vinte kokën në prehrin e Sarës. Gjithashtu ka pasur raste edhe kur ata shtriheshin të tre në krevat dhe diskutonin për tema të ndyshme.

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj

Sara nëpërmjet një Instastory ka vendosur ta sqarojë njëherë e mirë për publikun, raportin mes tyre.

"Çfarë ushqyqen mediat për ne të tre" shkruan ajo në foton e parë

Çfarë po ndodh? Sara habit fansat! Poston FOTO dhe VIDEO të saj

Më pas ish banorja ka postuar një video të tyren ku shihen duke kënduar dhe Meritoni është i anuar nga Bardhi.

"Çfarë ndodhte në të vërtetë" shkruan Sara duke iu dhënë fund kështu të gjitha aludimeve të mundshme rreth tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH