Showbiz

"Çfarë është ajo madhësi...."/ Kylie Jenner kritikohet për bikinit e saj! (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Çfarë është ajo madhësi...."/ Kylie Jenner

Së fundmi Kylie ka publikuar disa foto, ku ka reklamuar një nga bikinit e koleksionit të ri, foto të cilat u komentuar dhe u gjykuan shumë nga fansat në rrjete sociale.

Sipas tyre rrobat e banjës që Kylie ka reklamuar ishin 3 masa më të vogla se masa e trupit të saj dhe për këtë ka ekspozuar më shumë nga pjesët e trupit. Madje disa prej komentuesve i kanë shkruar se do të mfitonte më shumë para nëse do të merre me OnlyFans.

Pse ajo ka veshur sytjena tre madhësi më të vogël?

Duhet të merrni OnlyFans, do të bënit një pasuri me këtë përmbajtje.

"Çfarë është ajo madhësi...."/ Kylie Jenner

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH