Showbiz

Evi Reçi dhe Kledi Hysa në pritje të ëmbël? Këto pamje duket se i nxorrën zbuluar (Foto)

Shkruar nga Liberale

Evi Reçi dhe Kledi Hysa në pritje të ëmbël? Këto

Pas Sarës dhe Bardhit duket se tani një thetër ish konkurrent i Big Beother do te bëhet prind. Bëhet fjalë për Kledi Hysën dhe Evi Reçin.

Detajet e fundit na kanë bërë të mendojmë se artistja është në pritje të ëmbël.

Vetëm pak ditë më parë, teksa çifti postoi një video duke ecur dukej barku paksa i rrumbullakosur i Evit.

Evi Reçi dhe Kledi Hysa në pritje të ëmbël? Këto

Ndërkohë sot Evi postoi në Instastory një foto ku shfaqet duke përqafuar Kledin. Këtë postim ajo e ka shoqëruar me këngën italiane të Marco Mengoni – Dua Vite (2 jetë). Pra shenjat na thoné se PO, por çifti ende nuk ka folur qartë!

Evi Reçi dhe Kledi Hysa në pritje të ëmbël? Këto

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH