Showbiz

Eva Longoria largohet nga SHBA, zhvendoset në këtë vend me familjen

Shkruar nga Liberale

Eva Longoria largohet nga SHBA, zhvendoset në këtë vend me

Eva Longoria është e dashuruar me Spanjën dhe kjo nuk është sekret. Aktorja amerikane ka arritur gjithçka në Hollywood, por aty ku ka gjetur realisht paqen dhe qetësinë është në një cep tjetër mjaft larg prej andej: Spanja. Konkretisht, në Costa del Sol, ku janë rrënjët e familjes së tij.

Aktorja është e dashuruar me Marbellën, ku bleu një vilë përrallore disa muaj më parë dhe prej nga, si presidente nderi e Fondacionit Global Gift, ndihmon në organizimin e aktiviteteve për mbledhjen e fondeve. Një orar i ngjeshur që e ka shtyrë aktoren të marrë një vendim: të zhvendoset përkohësisht me familjen në Spanjë.

Sipas portalit Page Six, aktorja dhe bashkëshorti i saj, José Bastón, do të zhvendosen përkohësisht në Spanjë me djalin e tyre, Santiago. Një transferim i planifikuar për javët në vijim, pasi ata kanë shumë projekte të përgatitura për gjysmën e dytë të vitit.

Nuk është një lëvizje e përhershme, pasi që të dy vazhdojnë me projektet e tyre në Los Angeles (Kaliforni, SHBA) dhe Meksikë, prej nga është edhe Bastón, i cili është pjesë e ekipit ndërkombëtar të kanalit Televisa, kompania më e madhe e komunikimit në Amerikën Latine.

Për momentin, nuk dihet nëse aktorja dhe familja e saj do të vendosin rezidencën e tyre në Marbella ose, do të zgjedhin Madridin si vendin ku do qëndrojnë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH