Showbiz

Erjola dhe Rikja i bërtasin në fytyrë njëra-tjetrës! Çfarë ndodhi midis vajzave? (Video)

Shkruar nga Liberale

Erjola dhe Rikja i bërtasin në fytyrë njëra-tjetrës!

As pasditja e sotme nuk ka kaluar qetë në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Këtë herë për habi, kanë qenë Erjola dhe Rikja ato që kanë debatuar me tone të larta dhe ofendime, ndonëse gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme i kemi parë të shkojnë mirë me njëra-tjetrën. Teksa ndodheshin në oborr, Erjola i thotë Rikes së saherë bëhet fjala për finalistë përfshin edhe Rozën teksa shtrembëron dhe situatat. Debati mes vajzave degradoi më pas në tone të larta dhe ofendime.

 

Pjesë nga debati:


Erjola Doçi: Mos i shtrembëro situatat. Turp të të vijë. Sa herë bëhet fjala për finalistë më përfshin edhe Rozën

Rike Roçi: Mos më bërtit se nuk ta kam frikën.

Erjola Doçi: Ça të të lë të flasësh

Rike Roçi: Ju dhjefsha lojën

Erjola Doçi: Të dhjefsha ty.

Rike Roçi: Vazhdo fol me veten se nuk dua të të flas. Nuk ta ka njeri frikën ta dish.

Erjola Doçi: Me kërcënim kujdes se nuk jam Meritoni. Me debate me Rozën mos më përfshi. Kjo është shoqe me Rozën mos të më përfshijë.

Julian Deda: Ça bërtisni si me qenë në pazar. Po dilni keq të dyja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH