Showbiz

Elsa Lila: Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë

Shkruar nga Liberale

Elsa Lila: Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë

Elsa Lila së fundmi në një bisedë me Çiljeta Xhilagën tha se ajo beson në teoritë konspirative në lidhje me vdekjen e disa këngëtarëve të famshëm.

Këngëtarja e njohur shqiptare tha se Michael Jackson dhe Prince janë ende gjallë.

Artistja theksoi se Michael është larguar dhe jeton në një ishull, por i doli kundër sistemit dhe ata u përpoqën t’i dëmtojnë imazhin, për këtë arsye ai tashmë është zhdukur.

E njëjta tutje tha se këngëtarët që nuk i kanë dalë kundër sistemit vazhdojnë të jenë në industri si Madonna.

Çiljeta: Michael Jackson mund të jetë gjallë.

Elsa: Jam e bindur se Michael Jackson dhe Prince janë ende gjallë, por ata dolën kundër sistemit dhe u zhdukën. Tani jetojnë në një ishull.

Elsa: Jam shumë. Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë, por ai i doli kundër sistemit dhe e zhdukën. Më pas e bërën pedofil dhe shumë gjëra të tjera. Madonna nuk i ka dalë kundër sistemit dhe shihe ku është tani, në majë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH