Showbiz

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat e modës në Paris (FOTO)

Shkruar nga Liberale

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti hyri në pistë të hënën gjatë shfaqjes së modës së Les Sculptures Jacquemus në Fondation Maeght në Saint-Paul-De-Vence të Parisit.

25 vjeçarja me origjinë Italiane, është në lidhje me yllin e filmit, 49 vjeç, që nga gushti 2023, pasi u panë duke dalë për akullore në Santa Barbara.

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat

Modeles iu bashkua Gigi Hadid në pistë, ndërsa Kylie Jenner u ul në audiencë në shfaqjen e modës të mbushur me yje.

Vittoria dhe Leonardo u lidhën për herë të parë në gusht 2023 pas lidhjes me Gigi Hadid, 28 vjeç.

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat

Fotot e saj të egra në Instagram vijnë vetëm disa ditë pasi i dashuri i saj Leonardo DiCaprio shmangu një përplasje të vështirë me ish-të dashurën e tij Camila Morrone, 26 vjeçe.

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat

Leonardo dhe Camila ishin në lidhje për pesë vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2022, vetëm disa muaj pasi ajo mbushi 25 vjeç.

Ndarja e tyre përforcoi një model që Leonardo ka krijuar, ku ai kurrë nuk takohet publikisht me një grua mbi 25 vjeç.

E dashura 25 vjeçare e Leonardo DiCaprios shkëlqen në pasarelat

Megjithatë, menjëherë pas kësaj, ai u takua me Gigin, e cila ishte 28 vjeç në atë kohë.

Camila dhe Leonardo ishin në një lidhje nga viti 2017 deri në vitin 2022.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH