Showbiz

Donaldin nuk e përmendi fare në mesazhin për Romeon! Reagon Heidi dhe ka dy fjalë për 'kunatin'

Shkruar nga Liberale

Donaldin nuk e përmendi fare në mesazhin për Romeon! Reagon Heidi

Graciano ka ngacmuar pak Heidin sot për situatën me prindërit e Romeos, pas takimit që ajo pati me ta disa ditë më parë dhe sidomos pasi Romeos i erdhi një mesazh nga Donaldi ku nuk përmendej Heidi.

“Është normale për mua, ata me Romeon do merren. Njësoj si të mitë. Nuk kam gojë fare me fol se mu do më fuste në siklet. E kam kuptuar që edhe ata janë në siklet, sepse ne duhet të shohim dhe pak se ça bëhet jashtë. Unë jam goc që mendoj dhe s’kam marrë asnjë konfirmim”, tha ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH