Showbiz

“Bëj si qen, “ham-ham”…”/ Degradon debati mes Eglës dhe Françeskës: Je si majdanozi pas këpucës

Shkruar nga Liberale

“Bëj si qen, “ham-ham”…”/ Degradon debati

Dy banoret e "BBV" Egla dhe Françeska prej fillimit kanë pasur debate dhe mosmarrveshje me njëra-tjetrën. Ditën e sotme ato kanë pasur një tjetër debat mes tyre, i cili ka degraduar në ofendime.

Debati mes tyre:

Egla: Ik grisu o Françeska. O zemra grisu, zemra. Shyqyr që u mësove t’u shkëputesh njerëzve nga këpucët, si majdanoz je Françeska, si majdanozi pas këpucës, Françeska.

Françeska: O you’re so sweet, thank u. Thank u. Më bëhet shumë qejfi, avash se u këpute, avash se na tregove vrimën, avash mos na i trego vrimën, avash se u këpute, u rrëzove. Bëj si një qenush i vogël, ashtu bëjnë qenushat, hë bëj një çik “ham, ham”.

Egla: Je si majdanozi pas këpucës, o zemra.

Françes:a O po çfarë të bëj tani të qaj? Ooooo më tha majdanoz.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH