Showbiz

A e meriton Heidi të jetë fituesja e BBV? Efi Dhedhes befason me përgjigjen

Shkruar nga Liberale
A e meriton Heidi të jetë fituesja e BBV? Efi Dhedhes befason me

Ish-banorja e Big Brother Vip, Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë.

Së fundmi, në një seri pyetjesh dhe përgjigjesh me ndjekësit në Instagram, Efi është pyetur për gjykimin e saj ndaj Heidit dhe Romeos, dy prej banorëve që kanë bërë shumë zhurmë këtë sezon.

Teksa një ndjekës e pyeti Efin  nëse mendon se Heidi Baci e meriton të shkojë në finalen e BBVA, ajo u përgjigj pa hezitime:  “E meriton edhe fitoren.”

Pra kjo përgjigje mund të konsiderohet si një mbështetje e fortë për Heidin, mes banorëve të tjerë të BBV3.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH