Showbiz

" Nuk ke turp..."/ Nuk kanë të mbaruar debatet në "BBV", plas sherri mes Eglës dhe Endrikut: Nuk i zë dot në gojë ti...

Shkruar nga Liberale

" Nuk ke turp..."/ Nuk kanë të mbaruar debatet në

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmë mes Endrik Bebës dhe Egla Cenos. Teksa po debatonin me njëri-tjetrin, aktorja i përmend këngëtarit të afërmit.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Endrikut, i cili i drejtohet Eglës duke i thënë që ‘nuk ke fytyrë me i përmend ata’.

Pjesë nga debati:

Endriku: Jam i ëmbël zemër, më thotë fjalët më të mira, por ti super aktore, vetëm për këtë të vlerësoj unë ty, të paktën në këtë shtëpi je super aktore, shko merru me naj gjë interesante.

Egla: Mirë zemra, shko thuaj të afërmve të tu kur t’i kesh afër, shko etj.

Endriku: Të përmenda familjen?

Egla: Nuk t’i zura

Endriku: Kush është të afërmit, nuk i zë dot në gojë ti se nuk ke surrat.

Egla: Mbaj vendin tënd

Endriku: Këto me nënkuptime…të të vijë turp. Kë të afërm?

Egla: Ata që ke në shtëpi, shko thuaj qenit.

Endriku: Nuk ke fytyrë me i përmend ata.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH