Showbiz

" Do u gjuaj me shkop çunave të Kombëtares", habit konkurrentja e "Përputhen": Do i lë me një këmbë! E kanë mendjen tek...

Shkruar nga Liberale

" Do u gjuaj me shkop çunave të Kombëtares", habit

Konkurrentja e "Përputhen", Gabriela Arapi në Procesin Sportiv, u shfaq me një shkop në dorë, ku u shpreh se do ndëshkojë të gjithë "çunat e Kombëtares".

Ajo madje tha se “do u gjuajë në dorë dhe do i detyrojë të rrinë me një këmbë”, duke theksuar që të mos e mbajnë mendjen tek Instagrami i saj, por tek topi.

Gabriela Arapi: Me këtë shkopin do ndëshkoj çunat e Kombëtares.

Ed Manushi: Të parin kë do ndëshkoje?

Gabriela Arapi: Të gjithë me radhë, Strakoshën një herë që lejoi tre gola në ndeshjen me Kilin dhe…

Ed Manushi: Ku do i gjuash, në kokë?

Gabriela Arapi: Tek duart dhe pastaj ti kthej atje mbrapa me një këmbë si atëherë në fillore.

Ed Manushi: Ruajuni çunat e Kombëtares nga Gabriela sepse ajo e mban fjalën.

Gabriela Arapi: Mos ta mbajnë mendjen çunat tek Instagrami im, por tek topi.

Ed Manushi: Latë nam, ngelët tek Instagrami i Gabrielës, keni edhe edhe Instagramin e Alesias.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH