Magazinë

Rreperi amerikan Travis Scott hedh valle, pamjet bëhen virale në internet dhe duket se ai po e shijon shumë

Shkruar nga Liberale

Rreperi amerikan Travis Scott hedh valle, pamjet bëhen virale në

Një video e reperit të njohur amerikan Travis Scott duke hedhur vallen tradicionale greke po bën xhiron me të madhe në internet.

Ai së fundmi kishte qenë në një vizitë në Greqi dhe mori pjesë në një gosti për Krishtlindjet ortodokse.

Por, kujt do t’ia merrte mendja që reperi amerikan di të hedhë kaq mirë vallen tradicionale greke.

Travis Scott po kërcente valle në tavernën greke së bashku me të ftuarit aty.

Në një video tjetër, ai madje është parë duke kërcyer individualisht teksa hidhte hapat e kërcente së bashku me të tjerët.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A post shared by TRAVIS SCOTT FANPAGE (@travisscottfiles)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH