Showbiz

Gruaja shtatzënë, e martuar me një milioner, blen një karrocë ‘Dior’ 8 mijë euro: Dal me frikën se mos ma vjedhin!

Shkruar nga Liberale

Gruaja shtatzënë, e martuar me një milioner, blen një

Komentet janë të ndara mes atyre që besojnë se 24-vjeçari që jeton në Dubai bën shaka dhe atyre që mendojnë se është e gjitha e vërtetë.

Një influencues milioner blen një karrocë Dior 8 mijë euro: "Nuk më intereson siguria, thjesht dua të shfaqem"

Ndikuesja e TikTok,  Linda Andrade, zbuloi çmimin e lartë të një  karroce Dior në një video të postuar në mediat sociale. Postimi, i cili ka arritur mbi 15 milionë shikime, tregon karrocën e shtrenjtë Dior prej 7700 eurosh me mbishkrimin. “Nuk më intereson siguria, më intereson pamja".

Gruaja shtatzënë, e martuar me një milioner, blen një

Komentet janë të ndara, mes atyre që besojnë se 24-vjeçarja që jeton në Dubai bën shaka dhe atyre që mendojnë se gjithçka është e vërtetë. Videot kanë të bëjnë të gjitha me të ardhurat e burrit të saj milioner dhe blerjet e pakufizuara.

Videoja fillon me njoftimin se influencuesja është shtatzënë me bashkëshortin e saj milioner, dhe më pas thotë se pjesa më e mirë e shtatzënisë është të blesh gjwrat e duhura për fëmijën që do të vijë. Linda shpreh dëshirën e saj për të pasur një karrocë Dior ose Fendi : Dal me frikën se mos më shënjestrohem për karrocën e shtrenjtë. Nuk ndodh këtu në Dubai, por e kuptoni se çfarë dua të them."

Gruaja shtatzënë, e martuar me një milioner, blen një

Më pas, nëna e ardhshme përmend blerjen e disa dhuratave për dush për fëmijë, përpara se të vazhdojë të ekzaminojë unazat e diamantit. Ajo specifikon se do një diamant blu nëse është djalë, një rozë nëse është vajzë, së bashku me një Birkin , pavarësisht gjinisë. Ajo shton se do edhe një makinë: “Mendoj se është e ligjshme, pasi jam shtatzënë”, thotë ajo në video.

Gruaja e re, e martuar me Ricky Andrade, një tregtar i pasur i Forex dhe Crypto nga Dubai , është përballur me kritika nga ndjekësit e saj, duke u etiketuar si një "kërkuese ari" (një grua që martohet me një burrë të pasur vetëm për para), shpjegon Daily Mail. .

Gruaja shtatzënë, e martuar me një milioner, blen një

Çifti janë martuar që kur Linda ishte 19 vjeçe dhe bashkëshorti i saj 27-vjeçar pretendon se fiton mbi 150 mijë euro në muaj si investitor i pasurive të paluajtshme, me investime në bursë dhe kriptovaluta. Linda, e cila vetë-përshkruhet si 'Shtëpiake origjinale e Dubait', ndan rregullisht video që tregojnë luksin e jetës së saj me afro një milion ndjekësit e saj në TikTok.

Vajza jeton në Dubai, por ka lindur në Jordani dhe është rritur në Kaliforni. Më pas ajo u transferua në Emiratet e Bashkuara Arabe ku jeton me burrin e saj të pasur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH