Aktualitet

Kryemadhi pritet me flamuj dhe makina në Laç

Shkruar nga Liberale
Kryemadhi pritet me flamuj dhe makina në Laç

Ditën e sotme, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shkuar në Laç, aty ku ka pasur edhe takimin e radhës elektoral.

Anëtarë dhe mbështetës të kësaj force politike kanë dalë të presin kryetaren e LSI-së në hyrje të qytetit.

Dhjetëra makina të pajisura me flamuj të LSI kanë pritur Kryemadhin dhe kandidatët për deputetë të kësaj force politike në qarkun e Lezhës.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH