Aktualitet

I riu i vë zjarrin shtëpisë, disa persona të asfiksuar në Elbasan

               Publikuar në : 18:21 - 13/01/21 liberale

Një sherr në familje për pak sa nuk përfundoi në tragjedi këtë mërkurë në Elbasan.

Një 25-vjeçar hodhi benzinë në banesën e tij dhe i vuri flakën, pas një sherri që pati me familjarët e tij. Zjarri nuk përfshiu vetëm shtëpinë e tij, por edhe atë të fqinjit.

Sipas Tv Klan, si pasojë e flakëve u asfiksuan disa persona.

Policia mësohet se ka arrestuar 25-vjeçarin, ndërsa dyshimet janë se i riu vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back