Aktualitet

"Hiqni telefonët, dini vetëm të çatoni", mesazhi i Ramës për 2020-n

Shkruar nga Liberale

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të përcjellë për ndjekësit e tij në Facebook fjalët e Papa Françeskut, të cilat janë shumë aktuale në këto ditë festash.

"Hiqni telefonët dhe komunikoni me njëri-tjetrin. Hiqini nga duart edhe kur drekoni e isni. Ju dini vetëm të çatoni dhe keni harruar komunikimin”, është ky mesazhi i Atit të Shenjtë që Rama e ka ndarë në Facebook. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH