Showbiz

Hëna e plotë në Luan, 3 shenjat e horoskopit që do ta kenë të vështirë muajin shkurt

Shkruar nga Liberale
Hëna e plotë në Luan, 3 shenjat e horoskopit që do ta

Ndërsa shkurti parashikohet të jetë një muaj relativisht i qetë dhe i lehtë për të gjitha shenjat, ai mund të ketë “turbulencën” e tij vetëm gjatë Hënës së Plotë, e cila zhvillohet në shenjën e Luanit më 5 shkurt.

Në fakt quhet “Hëna e borës”, për shkak të kushteve të këqija të motit që shpërthyen shpesh në muajin e dytë të vitit dhe vështirësonin punën dhe gjuetinë. Ajo njihet edhe si "Hëna e urisë".

Cilat shenja do të preken më shumë?

Demi

Hëna e borës do ju luajë me nerva, pasi do ketë shumë ndryshime (të cilat nuk ju pëlqejnë) dhe zhvillime të papritura. Ju prek më shumë në sferën e shtëpisë dhe familjes, edhe pse punët tuaja profesionale nuk do të mbeten të paprekura. Një ndryshim i papritur i zonës do të shkaktojë tensione. Kërkohet qetësi dhe durim dhe kujdes i veçantë për shëndetin.

Luani

Hëna e Plotë ndodh në shenjën tuaj. Kjo do të thotë që ju duhet të jeni gati për çdo gjë. Nuk përjashtohen surprizat, ndryshimet, përmbysjet dhe zbulimet që do të ndikojnë në dashuri dhe biznes. Ju vazhdimisht ndiheni të padrejtë dhe lehtë shkoni në shpërthime që mund t'ju bëjnë të merrni vendime përfundimtare. Ndikimi që merrni është veçanërisht i fortë dhe do t'ju vërë në procesin e vlerësimit dhe të kuptuarit, në mënyrën e lehtë ose të vështirë, se ku po shkoni në jetën tuaj.

Akrepi

Konkurrenca, zemërimi dhe lojërat e pushtetit do të jenë të përhapura në atmosferë. Po bëheni më ambicioz këto ditë, edhe pse reagimet tuaja impulsive nuk e ndihmojnë situatën. Largohu nga koka se je më i miri dhe ruaj gjakftohtësinë. Hëna e Plotë ndikon shumë si në punët tuaja profesionale ashtu edhe në ato personale me shumë mosmarrëveshje dhe ndoshta disa ndryshime./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH