Showbiz

Gra, pallton skoceze të Jennifer Lopez duhet ta kopjoni të gjitha!

Shkruar nga Liberale

Nuk keni në garderobë pallton skoceze?! Epo duhet ta blini menjhëherë pasi ajo është tendenca e vjeshtë-dimër 2019-2020.

Palltoja që ka veshur Jennifer Lopez është thjesht perfekte, e kombinuar me çizme të larta dhe të gjata.

Nuk është materiali ai që e karakterizon, por detajet e palltos. Pjesa e lëkurës në të, kopsat e mëdha ngjyrë ari dhe zinxhiri, elementë të cilët e bëjnë të duket një veshje mjaft luksoze. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH